Image
Barn som fotar artist på scen.

Kontakta oss

Här finns kontaktinformation till personalen som jobbar på Kulturhuset Vällingby.
Personal

Chef och konstnärlig ledare

Olof Hanson
E-post: olof.hanson@kulturhusetstadsteatern.se

Verkställande producent 

Jiasi Maciel 
Tel: 070-77 45 994
E-post: jiasi.maciel@kulturhusetstadsteatern.se

Kommunikationsansvarig 

Johanna Nordin
Tel: 072-56 91 666
E-post: johanna.nordin@kulturhusetstadsteatern.se

Kommunikatör och projektledare (skolkontakt)

Carolina Oscarsson
E-post: carolina.oscarsson@kulturhusetstadsteatern.se

Scenchef

Theres Hansson
E-post: theres.hansson@kulturhusetstadsteatern.se

Producent

Josefin Lagerwall
E-post: josefin.lagerwall@kulturhusetstadsteatern.se

Kundtjänst

Biljettbokning och kundtjänst

Tel: 08–506 20 200
E-post: kundtjanst@kulturhusetstadsteatern.se

Telefontider:
Måndag–fredag kl. 9–12

Adresser

Färdtjänstadress & publikentré

Vällingby torg 43
162 65 Vällingby

Postadress 

Kulturhuset Stadsteatern
Box 164 12
103 27 Stockholm