Image
.

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter och adresser till Kulturhuset Skärholmen.
Kundtjänst Sergels torg

Telefontider 
Tisdag–onsdag: 10–13
Torsdag: 13–16   

Tel: 08-506 20 200

E-post: kundtjanst@kulturhusetstadsteatern.se

Personal

Publikvärdar

E-post: publikvard.skarholmen@kulturhusetstadsteatern.se

Verksamhetschef

Malin Hjelm
Tel. 0739 73 03 00
E-post: malin.hjelm@kulturhusetstadsteatern.se

Konstnärlig Ledare Teater & Scenkonst

Maja Salomonsson
Tel. 0761 29 09 64
E-post: maja.salomonsson@kulturhusetstadsteatern.se

Konstnärlig Ledare Skärisbiografen & Film

Valentina Bender
E-post: valentina.bender@kulturhusetstadsteatern.se

Producent Teater

Vikarierande producent
Ewik Rodell
E-post: ewik.rodell@kulturhusetstadsteatern.se

Producent Labbet

Hani Parsi
Tel. 0761 14 82 01
E-post: hani.parsi@kulturhusetstadsteatern.se

Scenchef

Tillfällig kontakt Malin Hjelm
Tel. 0739 73 03 00
E-post: malin.hjelm@kulturhusetstadsteatern.se

Press teater

Soraya Bay
Tel. 0761 12 44 88
E-post: soraya.bay@kulturhusetstadsteatern.se

Press Skärisbiografen, Labbet och övrigt

Saga Nurmi
Tel. 0761 10 97 40
E-post: saga.nurmim@kulturhusetstadsteatern.se

Adresser

Färdtjänstadress
Bodholmsgången 13, Skärholmen

Publikentré
Bodholmsgången 13, Skärholmen

Postadress 
Kulturhuset Stadsteatern
Box 164 12
103 27 Stockholm

 

Kulturhuset Skärholmen